Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Kamna,krby / sporáky > Kamna > Lázeňská kamna
Kamna,krby / sporáky
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA A PLATBA ZPŮSOBY A CENY DORUČENÍOSOBNÍ ODBĚR NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

Koupelnová lázeňská kamna nerezová tlaková 120 l

27.150,- s DPH(22.438,02 bez DPH)
DOPRAVA ZDARMA
novinka

Informace o dostupnosti

Ihned k odběru: Zboží je expedováno do 24 hodin od objednání (ve všední dny), či první den po dni pracovního volna/klidu/Státního svátku. Při osobním odběru obdržíte elektronické potvrzení o jeho připravenosti k vyzvednutí.
Dostupnost: ihned k odběru
ks
Obj. kód:500700000017
Výrobce:Vršinský s.r.o
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
Koupelnová lázeňská kamna nerezová tlaková 120 l
Tlaková koupelnová lázeňská kamna na tuhá paliva z nerezové oceli model Premium s elegantním designem a obsahem zásobníku 120 l. Jsou určena k ohřevu vody v domácnostech, vhodné na chalupy a chaty.
Efektivní a nejlevnější ohřev vody. Tento typ lázeňských kamen je určen k rozvodu teplé vody do dalších odběrných míst. Maximální provozní teplota je 65 °C, při které kamna dosahují optimální účinnosti, úspory energie a prodloužení životnosti.
Lázeňská kamna se skládají z nerezového zásobníku (horní část), který je vybaven teploměrem 120°C a pojistným ventilem. Topeniště (spodní část) je vyrobeno z oceli s antikorozní ochranou a jeho vnitřek je vyložen šamotem a opatřen litinovými dvířky a roštem. Topit můžete dřevem, uhlím nebo briketami.
Při zapálení ohně se vlivem kondenzace tvoří kapky vody, které dopadají na spalovací prostor. To je normální jev a zastaví se po ohřátí vody. Zásobník se doporučuje mýt čtvrtletně, nebo pokud je voda v bojleru zbarvená usazeninami z pitné vody.

Technická data:
Obsah zásobníku - 120 litrů
Maximální pracovní tlak - 3 bary
Tepelný výkon - 7,5 kW
Průměr kouřovodu - 114,3 mm
Váha - 61 kg
Rozměry - 470 x 470 x 1550 mm

Obsah balení:
2x pojistný ventil 1/2, T-kus 1/2, potrubí závit.1/2x75 mm, teploměr, zásobník 120 l, topeniště s litinovými dvířky, rošt, popelník.
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)