Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA A PLATBA ZPŮSOBY A CENY DORUČENÍOSOBNÍ ODBĚR NA KAMENNÉ PRODEJNĚ

Doprava a platba


Doprava

1. Osobní odběr
Objednané zboží si Kupující může osobně vyzvednout v kamenné prodejně za manipulační poplatek 39,- Kč, na adrese Náměstí Bratří Synků 473/9, 140 00 Praha 4 - Nusle. Zboží k osobnímu odběru, pokud není dohodnuto jinak, standardně držíme po dobu 7 kalendářních dní v rezervaci. Poté je rezervované zboží automaticky zařazeno zpět do prodeje!

2. Zaslání přepravní službou PPL do 50 kg
Zboží je zasíláno Kupujícímu na uvedenou dodací adresu v Kupní smlouvě přepravní společností PPL a to až do hmotnosti 50 kg.

Hmotnost kg          Cena s DPH
0 až 20 kg                100,- Kč
20,1 až 50 kg           200,- Kč

3. Zaslání přepravní službou – nad 50 kg

Zásilky nad 50 kg doručuje náš smluvní partner DHL – paletová přeprava, cena po celé ČR je 1290,- Kč za zásilku. Dodací lhůta a cena je dohodnuta dle telefonické, e-mailové domluvy.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad poznamenat tyto na přepravním listu a neprodleně je písemně oznámit Prodávajícímu. Pokud je zboží zasláno na dobírku, je řidič přepravce oprávněn převzít dobírku a převzetí peněz potvrdit na přepravním listu. Faktura a daňový doklad jsou přiloženy v zásilce.

Platba

Prodávající akceptuje následující platby:

Platba na dobírku
Hotovost přebírá od Kupujícího přepravce, potvrzení o převzetí hotovosti obdrží Kupující od pracovníka přepravce.
Cena: 50,- Kč

Platba hotově nebo platební kartou při převzetí zboží
Tento způsob platby je možný pouze při osobním odběru v kamenné provozovně.

Platba předem bankovním převodem
E-mailem Vám budou zaslány potřebné údaje k platbě (faktura), zboží včetně všech poplatků uhradíte převodem na účet V.J.ROUSEK s.r.o., č.ú. 481345041/0100 vedený u Komerční Banky, jako variabilní symbol se uvede číslo vystavené faktury. Zboží bude expedováno až po připsání celé částky na tento účet.